Łącze światłowodowe we Wrześni nie dla każdego... z cyklu to mnie wkurza

edytowano September 2015 w Samorząd
... ha temat bębniony wielokrotnie nawet w Wiadomościach uroczyste otwarcie budy z zakończeniem kabla było opisywanie... dzisiaj dostrzegłem na Szerokiej uwijającą się ekipę z pomarańczowym kablem...CUD myślę światłowód ciągną będzie technologia(jako że jestem bardzo zainteresowany zacząłem dociekać)... ano będzie ale nie dla wszystkich; Zadzwoniłem gdzie każą i pytam czy na "mojej" ulicy też będzie ale trochę dalej... pa ba ba NIE bo projekt nie obejmuje... kurza dupa myślę jak to przecież mówili o "całej wsi".

Co się okazuje projekt finansowania unijnego działa dość wybiórczo... firmy idą na łatwiznę i kładą kabel wyłącznie tam gdzie jest łatwy dostęp, jak tylko trzeba przekopać się przez chodnik(wzdłóż do następnej ulicy) kicha, bo za drogo, sralala...

Czyli kolejny sukces dla wybranych, i owszem robimy sieć szerokopasmową ale jak przewidywałem gdy trzeba poryć i burzyć mamy was gdzieś bo za drogo, bo nikt nie pomyślał o kanałach telco... Dziękuję Ci Wrześnio za idiotów samorządowych patrzących na czubek własnego nosa...(notabene Szeroka została też wybrukowana wiele lat wcześniej bo mieszkała tam ś.p posłanka Poślednia kto tym razem... Temat dla Pani Tomaszewskiej?)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.